Od pondělí 27.4.2020 FITNESS ONE opět OTEVŘENO

Vážení klienti Fitness One,
 
konečně jsme se dočkali otevření našeho fitka, bude to však s několika omezeními a proto pro zajištění Vaší i naší bezpečnosti,  Vás prosíme o dodržování následujících pravidel:
 
1.Přijďte k nám již převlečení do sportovního oblečení, u nás se jen přezujte do sportovní obuvi určené pro vnitřní prostory. Šatny a sprchy není možné používat pro převlékání ani sprchování.
 
2. Nezapomeňte, že při pobytu u nás musíte mít zakrytá ústa a nos.
 
3. Pokud je to možné, přineste si vlastní podložku na cvičení.
 
4. Vodu a potravinové doplňky si u nás můžete zakoupit, ale pouze v balené podobě.
 
5. Při vstupu do prostor fitness centra použijte připravenou dezinfekci na ruce.
 
6. Vždy dodržujte bezpečnou vzdálenost minimálně 2 m od dalších cvičících.
 
7. Po každém použití stroje či jiné pomůcky použijte dezinfekční prostředky. Stroj či pomůcku nejprve očistěte a následně ošetřete dezinfekcí, dezinfekční prostředky pro vás máme k dispozici. Postupujte pečlivě, chráníte tak sebe i ostatní cvičící.
 
8. Při použití prostor toalet dodržujte bezpečnou vzdálenost, počkejte až budou příslušné prostory volné tak, aby nedocházelo k současné přítomnosti více osob na jednom místě ve vzdálenosti menší než 2 metry. Dodržujte správný postup pro mytí rukou a následnou dezinfekci.
 
9. Při odchodu z fitness centra opět použijte dezinfekční prostředek na ruce.
 
10.Skupinové lekce jsou povoleny s maximální kapacitou do 8 klientů + 1 instruktor/trenér.
 
Vzhledem k mimořádným vládním nařízením (1 osoba na 10 m2) je počet cvičících osob v posilovně v jeden čas maximálně 15 osob. Pokud by se počet překročil, bude nutná rezervace v našem rezervačním systému.
 
Mimořádně upravujeme provozní dobu - v pracovní dny otevřeno do 20.hod.
 
Předem všem děkujeme za přízeň i v těchto chvílích. Bude to ze začátku náročnější, ale věříme, že přísná hygienická opatření společně zvládneme a vy se u nás budete cítit bezpečně.