TRX funkční trénink na závěsném systému

  • Funkční trénink na závěsném systému TRX

Přijďte si vyzkoušet poprvé v Blatné unikátní novinku vstupující na český trh, která si ve světě již své pevné místo vydobyla.
 TRX (Training Resistance Exercise) je nové posilování celého těla, které se provádí v závěsu na dvou pevných popruzích. Tyto popruhy jsou nastavitelné a mají madla pro ruce nebo nohy.

Tato revoluční metoda cvičení umožňuje provádět nekonečné množství cviků, kdy jedinou intenzitou je úhel Vašeho těla oproti závěsnému bodu a Vaše tělesná hmotnost. Po celou dobu cvičení na TRX je vždy cvičeno jen s váhou vlastního těla a to ve všech třech rovinách pohybu, což je nejoptimálnější pro komlexní uplatnění pravidel funkčního tréninku.

Cvičení na TRX se může zdát jako velmi snadné, ale opak je pravdou.Tento závěsný systém byl původně vyvinut pro udržení kondice amerického námořnictva. Nyní patří mezi jeho hlavní příznivce profesionální sportovci a oblibu si získává také mezi širokou veřejností. Je zastoupen na rehabilitačních klinikách, využívá se pro cvičení seníorů a vůbec všech ostatních, kteří se chtějí cítit lépe.

TRX je ideální na vyrýsování postavy a na redukci váhy. Buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. Závěs v popruzích zapojí i svaly, které například při posilování na běžných nářadích ve fitku vůbec neposilujeme. Toto cvičení je určeno pro klienty všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po profi sportovce.

Od března budou u nás ve fitcentru Fitness One probíhat skupinové, ale i individuální hodiny TRX, pod vedením vyškoleného instruktora. Sledujte prosím náš rozvrh s rezervačním systémem na našich webových stránkách www.fitnessone.cz a neváhejte vyzkoušet tuto revoluční metodu.