Alpinning

ALPINNING - Indoor Walking ve volném překladu znamená chůze uvnitř a lze ji formulovat jako aktivitu, kterou vykonává skupina lidí v místnosti, ve stejnou dobu, pod vedením vyškoleného instruktora, za doprovodu hudby a na speciálních stacionárních trenažérech.

Jde o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení. Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, vychází z chůze. Kombinuje trénink s mnoha cviky a taktéž využívá měřičů tepové frekvence, čímž nabízí cvičencům neopakovatelný způsob cvičení. Program byl vyvinut s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto disponuje lekcemi v několika úrovních.

ALPINNING je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke štíhlé linii, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné padesátiminutové lekci průměrně vydáte mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný trénink vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat vaši postavu a navíc vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody a to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc - za neuvěřitelně krátkou dobu.

POKOŽKA

Pravidelný ALPINNING™ pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2-3litry/den) a zdraví životní styl, je velký předpoklad, že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.

PSYCHICKÁ VYROVNANOST

ALPINNING™ program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla..

Lekce ALPINNING™ mohou být velmi intenzivní, proto doporučujeme před, během a po lekci vypít 1l a více vody nebo iontového nápoje.

Na ALPINNING™ není třeba speciálního oblečení, lze využít to, které používáte pro běžnou sportovní - rekreační aktivitu. Sportovní oblečení pohlcující pot je však vhodnější a na těle příjemnější. S sebou i vhodnou a čistou sportovní obuv.

  1. V případě, že se nemůžete z jakéhokoli důvodu zúčastnit jakékoli lekce, kam se rezervujete přes náš rezervační systém, pak je nutné se odhlásit on-line maxim. 6 hodin před začátkem konkrétní lekce, nebo napsat sms, mail (info@fitnessone.cz), či zavolat na tel. č. 775722750Jinak jsme nuceni požadovat uhrazení lekce v plné výši.